Kuukidesign to  niezależna marka (z grupy QUEST SZKŁO, QUEST REKLAMY) specjalizującą się w designerskich dekoracjach szklanych. W obrębie naszej marki proponujemy zarówno gotowe rozwiązania jak również projekty indywidualne na życzenie inwestora. Tworzymy produkty w nawiązaniu do najnowszych trendów i aranżacji. Oryginalne i modne wzornictwo sprawia, że są one niepowtarzalne.

Wpisując się w aktualne trendy designu stworzyliśmy autorską kolekcję luster ornamentowanych. Co nas wyróżnia spośród dziesiątek podobnych firm na rynku – dwie bardzo ważne cechy: JAKOŚĆ i konkurencyjna cena. 84% naszych klientów pochodzi z polecenia !

Jesteśmy firmą uznaną i rekomendowaną wśród Architektów a to wymagająca grupa. Projektujemy, produkujemy i montujemy nasze produkty dając tym samym gwarancję najlepszej jakości. Zaczynamy od poznania celu, jaki klient chce osiągnąć, a nie bezrefleksyjnej realizacji zlecenia. Kluczowe jest fachowe doradztwo, jakiego udzielamy.

Pracujemy dla klientów tak jakbyśmy chcieli, żeby oni dla nas pracowali.

Nasze doświadczenie, dbałość o klienta, wysoka kultura wykonania oraz konkurencyjne ceny ukształtowały wizerunek naszej firmy jako rzetelnego i wygodnego partnera. Co istotne ! wysmakowane i finezyjne projekty

są wykonywane przez wytrawnych grafików! to niewątpliwie ATUT.

Proponowane przez nas rozwiązania zaspokoją najbardziej wysublimowane gusta naszych klientów. Gwarantujemy stworzenie unikalnych i niepowtarzalnych rozwiązań aranżacyjnych.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Nie zaglądaj jeśli nie szukasz jakości!