Tapety stanowiły kiedyś nieodzowny element prawie każdego wnętrza. Bardzo modne były w tym okresie fototapety. Oferta była bardzo skromna w stosunku do tego co obecnie możemy zaproponować klientom.

Tapety jak i fototapety oferowane obecnie są produkowane nie tylko w nowej technologii ale również w lepszej jakości i większym wyborze.

Dodatkową zaletą jest możliwość indywidualnego podejścia do każdego produktu. Klient posiada obecnie możliwość indywidualnej aranżacji pomieszczeń dzięki pomocy grafika naszej firmy, który urzeczywistni jego pomysł.

Wydrukować można wszystko i w każdej wielkości, nie ogranicza nas już praktycznie nic prócz naszej wyobraźni.

Dużo lepsza jakość wydruków, materiałów na których się drukuje. łatwy montaż oraz dużo większa trwałość dzięki specjalnej laminacji jeszcze bardziej zachęcają do wykorzystania fototapet jako elementu dekoracyjnego dopełniającego wnętrze.

Obecnie Drukujemy na podkładach lateksowych, fizelinowych, folii.

Wszystkie tapety wykonujemy w technologii druku cyfrowego atramentami lateksowymi na maszynie HP, która gwarantuje druk w najwyższej jakości. Idealnie nadaje się do dekoracji wnętrz. Fototapetę możemy wydrukować z oferowanych przez nas wzorów dostępnych na specjalnie stworzonym portalu www.grafikana.com.pl. Istnieje także możliwość wydruku przesłanych do nas plików.

Oferujemy:

fototapeta fizelinowa

fototpeta latexowa

fototapeta samoprzylepna

Czyszczenie: delikatnie – przy pomocy miękkiej ściereczki. Do kuchni i łazienek zalecamy wybrać opcję z laminatem. Wówczas tapetę można czyścić przy użyciu lekkich detergentów. Zalecamy nie używać detergentów na bazie alkoholu.

 

Szerokość jednego arkusza: maksymalna szerokość to 150 cm.  Szersza tapeta zostanie podzielona na bryty, które podczas klejenia należy ze sobą spasować.