Lampy

Proponowane przez nas lampy dzielą się na 2 rodzaje, lampy z recyklingu oraz liternictwo przestrzenne.

Liternictwo jest jedną z bardziej powszechnych oznakowań sklepów, firm czy też galerii handlowych. Stanowią one również ciekawe rozwiązanie dla przestrzeni prywatnych jako element dekoracyjny. Istnieje możliwość wykonania zamówienia niemalże o każdym rozmiarze.

Jest to bardzo efektowny sposób na wykończenie wnętrza.

Lampy te cechuje elegancja jak również trwałość, a dyskretne światło ledów pozwala uzyskać tajemniczy efekt.

Liternictwo przestrzenne stanowi elegancką i prestiżową, przyciągającą wzrok dekoracje we wnętrzu a jednocześnie stanowi dodatek dopełniający. Znakomicie prezentują się zarówno w dzień, jak i w nocy.

Litery podświetlane na ścianie lub wolnostojące to forma wizualna gdzie światło staje się sztuką . Wykonane są ze stali, pleksi, PCV lub aluminium z oświetleniem ledowym.

Technologia wykorzystana do podświetlania lamp gwarantuje niewielki pobór prądu, a tym samym jest oszczędna w eksploatacji.

istnieje możliwość wykonania lamp w różnych wariantach: np. front liter to pleksi w dowolnym kolorze, boki wykonane są z pcv lub z giętego profilu aluminiowego lub cała lampa wykonana z jednego materiału. W środku liter instalujemy moduły diodowe LED.
Odpowiednie rozmieszczenie diod daje efekt równomiernego oświetlenia liter. Ponadto diody LED są niezwykle energooszczędne i długotrwałe, z reguły ich żywotność mierzy się w dziesiątkach tysięcy godzin pracy. Ponadto litery można wykonać: świecące do tyłu (efekt halo), otwarte z neonem po obrysie.